ZÁŽITKY
Sem vložte podnadpis

ZÁŽITKOVÁ DOVOLENÁ V ČAROVNÉM TOSKÁNSKU  

Přijeďte si odpočinout, objevit nepoznané, něco nového se naučit a ochutnat.


Milí Toskánci,

připravujeme pro vás několik zážitkových pobytů na sezonu 2021 a věříme, že budou plné nezapomenutelných okamžiků. Nalaďte si chuťové pohárky, povolte opasky a těšte se, bude to opět čas překrásného toskánského dobrodružství.

🎁 ŘEKNI TO LANÝŽEM
🎁 ŘEKNI TO LANÝŽEM

LISTOPAD 2021 - připravujeme

Prodloužený víkend s vůní bílého lanýže a florentského bifteku. 4 dny nepřetržitých gastronomických zážitků v Toskánsku.

🎁  DÁMSKÁ JÍZDA
🎁 DÁMSKÁ JÍZDA

ZÁŘÍ 2021 - připravujeme

6 denní pobyt pro dámy - bez partnerů, bez dětí. Nechejte všechny problémy vyšumět.


DOPROVODNÉ AKTIVITY  A ZÁŽITKY

které si můžete u nás objednat současně s ubytováním kdykoliv během roku. 

🍀 DEGUSTACE PRO MLSNÉ JAZÝČKY
🍀 DEGUSTACE PRO MLSNÉ JAZÝČKY

Od klasických OCHUTNÁVEK vína, olivového oleje a sýrů, některé s celým obědem či večeří, po lanýžové či šafránové degustace nebo kurz toskánské kuchyně. Novinkou je kurz jak na pravou italskou pizzu nebo výroba domácích těstovin. Každý si tady najde to své. 

🍀 TOSKÁNSKÁ NEJ
🍀 TOSKÁNSKÁ NEJ

Na výlet do oblasti CHIANTI spojený s degustací v některém z vyhlášených vinařství nebo na prohlídku  malebných toskánských městeček si můžete objednat doprovod naší české průvodkyně, která Vám ukáže to nejzajímavější z těchto jedinečných míst.

🍀 DÁRKOVÝ POUKAZ
🍀 DÁRKOVÝ POUKAZ

Vánoční dárek - Romantická dovolená - Valentýnský nebo narozeninový dárek - Poznávací cesta pro mladé i seniory - Pobytový dárek k výročí - nebo jen tak pro radost.

Dárkový poukaz platí pro celý rok 2020 a minimální částka pro nákup je € 100.

🍀 CVIČENÍ, JÓGA, MEDITACE NAD MOŘEM
🍀 CVIČENÍ, JÓGA, MEDITACE NAD MOŘEM

Skupinám, které si chtějí zorganizovat kurzy jógy, pilates, meditace, kurzy malování apod. nabízíme usedlost s výhledem na moře vhodnou pro tyto aktivity.

🍀 FLORENCIE PRO DĚTI
🍀 FLORENCIE PRO DĚTI

Interaktivní prohlídka Florencie pro děti i dospělé po stopách medicejského pokladu s naší  skvělou českou průvodkyní. Toužíte najít MEDICEJSKÝ POKLAD ? Napište nám a dozvíte se víc. 

🍀 VAŘÍME TOSKÁNSKY
🍀 VAŘÍME TOSKÁNSKY

Kurz toskánské kuchyně si můžete objednat v některých námi vybraných usedlostech. Naučíte se připravovat několika chodové toskánské menu Napište nám, chcete-li se dozvědět víc.

🍀 FLORENCIE JAK JI NEZNÁTE
🍀 FLORENCIE JAK JI NEZNÁTE

Ve spolupráci s našimi nejlepšími průvodci nabízíme prohlídky Florencie v českém jazyce šité na míru dle vašeho přání. Lze si zvolit témata, která Vás nejvíce zajímají a podle toho prohlídku uzpůsobit. Nechejte se zlákat Florencií pro labužníky, projděte se po stopách Michelangela, navštivte florentské zahrady, poznejte Florencii pro zamilované nebo Florencii, kde řádí drogy, sex a renesance .

🍀 JAK SE DĚLÁ MOZZARELLA
🍀 JAK SE DĚLÁ MOZZARELLA

Návštěva místní sýrárny, kde vyrábějí mozzarellu a další výrobky z mléka. Po ukončení exkurze, až už budete vědět, jak se mozzarella vyrábí, na vás bude čekat ochutnávka dle vašeho výběru. Prohlídka s českým průvodcem.

Napište nám, chcete-li se dozvědět víc.