„Zastav se, okamžiku, jsi nádherný … “ Johann Wolfgang Goethe

Elegantní, noblesní, venkovská, romantická, rafinovaná, nekonvenční 

taková může být vaše svatba v Toskánsku. Plná slunce, barev, krásné krajiny, dobrého jídla i vína a nezapomenutelných zážitků. 

Nevzdávejte se svých snů ! Pokud toužíte po originální svatbě v místech, která se stala inspirací mnoha básníků, umělců i filmových tvůrců, pomůžeme vám zrealizovat všechny vaše představy.

Cenovou nabídku vám vypracujeme na základě vašich podrobných požadavků. 

Vstupte do toskánského ráje. Je tu kousek i pro vás.

Vyřízení dokumentů, základní balíček služeb a další informace k plánování  vaší svatby. 

Civilní nebo symbolický svatební obřad a překrásné lokality toskánského venkova.

S týmem našich profesionálů vám zorganizujeme vše od malého obřadu až po velkou hostinu.  

Nahlédněte do naší svatební fotogalerie

Dobrý den, naše úžasná a báječná paní Zuzko,

jsme pár dní doma a vstřebáváme zážitky z překrásného Toskánska. Z celého srdce jsme Vám chtěli poděkovat za dokonalé a precizní zprostředkování naší svatby. Náš den D vyšel do posledního detailu. Ani na vteřinu jste nás nenechala na holičkách, provedla jste nás přípravami až k našemu dni s takovou elegancí a pohodou, že bych to přála zažít každému páru. Splnila jste každé naše přání i očekávání. Celá svatba byla o nás pro nás :-). Moc děkujeme Vám i Vašim kolegům za energii a nasazení, které jste nám věnovali. Velmi si toho vážíme. Všem kdo chtějí prožít svůj "perfect day" doporučujeme paní Zuzanu jako jasnou volbu. Budete si připadat jako v romantickém filmu, jako nejdůležitější a nejkrásnější lidičkové světa.

Naše svatební dovolená také dopadla na 1*. Procestovali jsme Florencii, Luccu, Pisu, Toskánské Švýcarsko, v Montecarlu jsme se stavili pro víno a vydali se po stopách Leonarda da Vinciho. Stihli jsme i koupání v moři nebo parádní relax u bazénu. S pomocí Vašich rad a doporučení jsme zmákli cestovat po nejkrásnějších místech, i přepravu italským vlakem :-). Ubytování v usedlosti u pana Pierluigiho bylo fantastické. Usedlost je situovaná na překrásném místě. Výhled z pokoje byl kouzelný. Domácí kuchyně byla gurmánským zážitkem. Pečovali o nás jako o vlastní a my si připadali naprosto jedineční. Až budete s panem Pierluigim mluvit, ještě jednou srdečně děkujeme za dokonalý servis, který nám poskytl. 
Díky díky díky a přejeme Vám, ať se Vám moooc daří a spousty spokojených klientů.

S pozdravem

šťastní a spokojení novomanželé

Leňa a Michal :-)