Zajímá vás některý náš e-book? Prohlédněte si ukázky a objednávku můžete udělat  kliknutím na tlačítko objednat.

TUTTI A TAVOLA 

Jednoduše a přehledně o toskánské kuchyni, abyste se lépe vyznali v italských chodech, věděli, co si v toskánské restauraci objednat, čeho se vyvarovat a hlavně co ochutnat.

Jako přidanou hodnotu tohoto E-BOOKU je malý receptář, kde jsem shromáždila několik receptů mé italské tchýně Pippy, která svou neapolskou kuchyni obohatila o toskánské recepty s lehkostí sobě vlastní. A bude vám určitě chutnat, až něco sami z jejich receptů vyzkoušíte.

E-BOOK ZDARMA pro všechny budoucí klienty naší agentury
Pokud si rezervujete ubytování přes naší agenturu Prima Toskánsko, obdržíte tento e-book zdarma automaticky po uhrazení celé částky za ubytování, které jste si vybrali. E-book vám zašleme společně s voucherem a tipy na výlety v oblasti, kde budete pobývat.


Pro všechny ostatní zájemce o tento e-book si účtujeme symbolických:  250,00 Kč 

SIGNORA A ITAL

Úsměvné čtení pro radost a pobavení.

Krátké fejetony o překvapeních i (ne)všedních dnech mého života v Itálii. Úsměvné a odpočinkové čtení ke kávě, pro radost i pobavení. O italském temperamentu, italských svatebních zvonech a o životě s  Italem.

E-BOOK ZDARMA jako dárek pro všechny k 10 letému výročí naší agentury Prima Toskánsko

Klikněte na tlačítko Objednat, vyplňte jednoduchý formulář a e-book vám přijde přímo na váš email, odkud si jej budete moci stáhnout na své čtecí zařízení.

Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, cestuje přes všechny dálky, hlavně k sobě samému.

Jan Werich