VYBERTE SI UBYTOVÁNÍ Z NAŠEHO KATALOGU NEBO SI NECHEJTE VYPRACOVAT NABÍDKU

Přejeme si, aby vaše dovolená byla plná nadšení a radosti.  A proto pro vás vybíráme autentická ubytování "mezi mořem a vinicemi", kde si můžete dopřát zasloužený odpočinek . Je na čase dopřát si to nejlepší a obohatit svůj život o nové vůně, chutě a zážitky.

 Ubytování v atraktivních okalitách je obsazeno velmi rychle. Už během podzimu a zimy se prodávají týdenní pobyty na hlavní letní sezonu. Pokud máte jasno, kdy, kde a jak chcete svou dovolenou prožít, a vybrali jste si z naší nabídky, rezervujte co nejdříve, klidně už na podzim.

Anebo nám napište a my vám rádi vypracujeme nezávaznou nabídku.

NA TOSKÁNSKÉM VENKOVĚ

Hledáte to pravé Toskánsko? Buďte vítáni.

To najdete totiž jen tady ve vnitrozemí. V každé oblasti je něco jiného, nového, něco, co vás překvapí a nechá bez dechu. A taky si povolte opasky a nalaďte chuťové pohárky, bude to třeba.

Nabízíme vám ubytování v typických toskánských usedlostech, rodinných agrofarmách a biofarmách, na venkově mezi vinicemi, olivovníky i v kopcích s úžasnými výhledy. 

V PŘÍMOŘSKÉ OBLASTI

U nás najdete ubytování i v přímořské oblasti, na dojezd k moři od 0 do 15km. 

Pěkně a účelně zařízené apartmány v malých usedlostech, rodinných pensionech, i větších resortech, plné středomořské vegetace a vůní prosoleného vzduchu.  

SAMOSTATNÉ DOMY A VILY

Ubytování v soukromých vilách i menších kamenných domcích ukrytých mezi olivovníky nebo vinicemi, na venkově i v přímořské oblasti.

Téměř všechny vilky mají vlastní bazén a soukromou zahradu, kde můžete nikým nerušeni odpočívat. Hostům jsou k dispozici vnitřní i zahradní stoly, kde mohou všichni zasednout ke společnému jídlu, zděná barbeque, na kterých se nejlépe vyjímá vysoký florentský biftek a k tomu sklenička červeného vína provoněného sluncem.

Poptávka po vilkách je velká, doporučujeme udělat objednávku hodně dlouho dopředu. 

Upozornění: Ubytovací kapacity na našem webu máme uvedeny pod přezdívkou. Přesné údaje se naši klienti dozvědí  v cestovní smlouvě před uhrazením zálohy na ubytování.