Svatba v Toskánsku? Žádný problém !

S týmem našich nejlepších profesionálů vám zorganizujeme vše od malého romantického obřadu až po velkou hostinu.

Budeme s vámi po celou dobu v každodenním písemném i telefonickém kontaktu a zajistíme vše podle vašeho přání. Od hostiny na atraktivních místech, ubytování hostů , květinové výzdoby, fotografa, dort a na konec i svatební cestu.

Ve dnech vaší svatby budeme osobně přítomni a postaráme se o plynulý chod posledních příprav a celého svatebního dne.

Dejte nám vědět vaše přání a představy.

SVATEBNÍ HOSTINA

  • Zajistíme vám celou svatební hostinu, sestavíme cenovou nabídku na míru od nejrůznějších dodavatelů, s kterými spolupracujeme.
  • Dostanete na výběr možnosti svatebního menu, postaráme se o výzdobu sálu, stolů a svatební tabule.
  • Na vaše přání zajistíme výborná toskánská vína, svatební dort a další delikatesy, které pro vás připraví zkušení mistři kuchařského a cukrářského umění.

DOPRAVA

Pro přepravu svatebních hostů na obřad vám zajistíme auta, minibusy či autobusy.

K oltáří vás může dovézt limuzína, historický automobil, luxusní veterán, romantický Fiat 500 nebo kočár s koňmi. Stačí si vybrat.

UBYTOVÁNÍ

Zajistíme ubytování pro vás i vaše hosty.

Můžete bydlet ve vybraných vilách, agrofarmách či hotelích, které vám nabídneme v naší podrobné nabídce.

V některých usedlostech mají novomanželé svatební noc jako dárek zdarma.

KVĚTINY

Květinová výzdoba je velmi důležitou součástí každé svatby.

Ve spolupráci s našimi floristy vám pomůžeme s výběrem vhodných květin jak pro svatební kytici pro nevěstu, tak pro výzdobu místa svatebního obřadu a svatební hostiny či výzdobu vozidel.

FOTOGRAF

Svatební fotograf je jednou z nejdůležitějších osob svatebního dne.

Měl by být stále na správném místě a neměla by mu uniknout žádná maličkost. Spolupracujeme pouze se prověřenými fotografy, kteří mají velké zkušenosti s focením svateb a využivají kvalitní techniku.

HUDBA

Ten správný výběr hudby je velmi důležitý a můžete jím ovlivnit náladu celého obřadu.

K svatebnímu obřadu si můžete vybrat např. sólo na housle - housle & violoncello - barokní trio (flétna, housle, violoncello) a mnoho dalších možností, vše záleží na vašem přání a výběru.

KADEŘNÍK A VIZÁŽISTA

Zajistíme vám i vašim hostům služby kadeřníka a vizážisty v místě vašeho ubytování nebo v salonu, a budete-li chtít, včetně zkoušky den předem.

Doporučujeme, aby nevěsta již měla vlasy nabarveny a ostříhány tak, aby se kadeřník mohl věnovat finálnímu účesu. Veškeré ozdoby do vlasů si nevěsta přiveze s sebou.

SVATEBNÍ DORT

Svatební dort a další sladké delikatesy pro vás připraví zkušení mistři kuchařského a cukrářského umění. Stačí si jen vybrat, jaký svatební dort byste si přáli.