BORGO SANTA LUCIA - pohádkové místo

Dobrý den paní Zuzano,


konečně jsem se dostala k tomu, abych Vám napsala pár vět o našem pobytu v Toskánsku.
Jedním slovem bych to zhodnotila jako pohádkové. 

Toskánsko se nám moc líbilo, je to krásná krajina, která byla v období našeho pobytu nádherně rozkvetlá a barevná. Na každém kopci bylo nějaké historické kamenné městečko, které stálo za to navštívit a také jsme si jich dost projeli. Volterra, blízko které jsme bydlely byla nádherná, prošli jsme si ji několikrát. Nabízí příjemné prostředí, krásné výhledy a dobré jídlo. Já osobně jsem se nemohla nabažit toho pohledu z dálky, když se k městu přijíždí, jako by se člověk ocitl v jiném století.


Jak už jsem Vám psala, nemáme moc rádi velká města, takže z těch nabízených jsme byli jen v Lucce ( při přejezdu do oblasti Cinque Terre), ale i když je krásná, tak určitě Volpaia nebo San Gimignano a další podobná malá městečka v okolí byly pro nás topky.


Protože počasí nebylo každý den úplně příznivé, tak jsme se dokonce jeli podívat i k moři, kde bylo tepleji a cesta trvala cca hodinku. Navštívili jsme střediska Marina di Bibbone a Marina di Ceccina, kde jsme se i vykoupali. Pláže byly zatím prázdné, takže i to bylo skvělé

Co se týká ubytování, tak to bylo krásné a bezchybné. Měli jsme apartmán v patře s velikou terasou a krásným výhledem na bazén a okolí. Apartmán byl opravdu velmi prostorný, to nás hodně překvapilo. Vybavený byl vším potřebným a všude bylo krásně čisto. Myslím tím i okolí a bazén. Vše je vzorně udržováno, nedá se nic vytknout. Paní Giulia byla velmi milá a vstřícná, pokud bylo potřeba, poradila nám, při příjezdu jsme dostali malý dárek a mapku Volterry včetně rady, kde zaparkovat a co vidět.

 
Takže na závěr už jen velké poděkování za zprostředkování tohoto pobytu, za Vaši vstřícnost a ochotu, opravdu jsme si to moc užili.


Mějte se moc pěkně a přeji spoustu klientů spokojených tak, jako jsme byli my.


Vojtová Miluše