NAŠE NABÍDKA

Během dovolené toho chceme vidět a zažít co nejvíce. Ale někdy méně bývá více. Raději přijeďte víckrát, abyste poznali tento neuvěřitelně krásný kus země. Toskánsko je nevyčerpatelné. Stále je tu co objevovat !

🇮🇹 Rezervujeme vám ubytování v typických toskánských usedlostech, soukromých vilách a apartmánech na venkově, na horách i nedaleko moře, pro jednotlivce i skupiny. 

🇮🇹Několikrát do roka pořádáme tématické zážitkové pobyty. Neorganizujeme žádné masové akce. Pro klidnou a pohodovou atmosféru průměrně jen 10 klientů na pobyt.

🇮🇹Zajistíme vám skvělého kvalifikovaného průvodce Florencie a dalších toskánských měst v českém jazyce. 

🇮🇹 S námi navštívíte místní sýrárnu s výrobou mozzarelly

🇮🇹Ve spolupráci s místními profesionály vám zorganizujeme svatbu v Toskánsku s civilním nebo symbolickým obřadem.

DALŠÍ INFORMACE

🇨🇿Poskytuji každému našemu našemu klientovi  telefonický a emailový servis a pomoc při řešení jakékoliv situace. 

🇨🇿Poskytujeme poradenství a pomoc při organizaci různých významných událostí jako jsou zásnuby, obnovení manželských slibů, narozeniny, rodinné oslavy či firemní teambuilding.

🇨🇿Každý klient, který se rozhodne poznávat Toskánsko prostřednictvím naší agentury, obdrží po uhrazení ubytování společně s voucherem veškerý KLIENTSKÝ SERVIS - tj. tipy na výlety zohledněné dle zóny, ve které bude pobývat, informace o toskánském kulinářském umění a také několik vychytávek a tipů, které byste měli vědět před odjezdem.

🇨🇿Ubytování v atraktivních domech a lokalitách je obsazeno velmi rychle. Už během podzimu a zimy se prodávají týdenní pobyty na hlavní letní sezonu. Pokud máte jasno, kdy, kde a jak chcete svou dovolenou prožít, a vybrali jste si z naší nabídky, rezervujte co nejdříve, klidně už na podzim.

🇨🇿Každé usedlosti v naší nabídce jsme vymysleli nové jméno, takovou přezdívku. A to proto, aby její poloha zůstala alespoň na okamžik našim malým tajemstvím. Přesné údaje se naši klienti dozvědí v cestovní smlouvě před uhrazením zálohy na ubytování.  

Zuzana De Rosa

Agentura PRIMA TOSKÁNSKO


Sledujte náš FACEBOOK a INSTAGRAM, kde najdete velké množství aktuálních informací, tipů, novinek i fotografií.