SLUŽBY
Sem vložte podnadpis

NAŠE NABÍDKA

Rezervujeme vám ubytování v typických toskánských usedlostech, soukromých vilách a apartmánech na venkově, na horách i nedaleko moře, pro jednotlivce i skupiny. 

Několikrát do roka pořádáme tématické zážitkové pobyty. Neorganizujeme žádné masové akce. Pro klidnou a pohodovou atmosféru průměrně jen 10 klientů na pobyt.

Zajistíme vám skvělého kvalifikovaného průvodce Florencie a dalších toskánských měst v českém jazyce. 

S námi navštívíte místní sýrárnu s výrobou mozzarelly, naučíte se vařit jako Toskánsci v kurzech toskánské kuchyně ve vybraných usedlostech, ochutnáte tu nejlepší kávu a čokoládu a mnoho dalšího.

Ve spolupráci s místními profesionály vám zorganizujeme svatbu v Toskánsku v navržených lokalitách. 

Zprostředkujeme vám ochutnávky vína, olivového oleje, lanýžů  i šafránu a dalších produktů v typických venkovských usedlostech. 

SHOP
SHOP

Vybrali jsme pro vás ty nejlepší dobroty od místních výrobců a pěstitelů, kteří do své poctivé a dlouholeté práce dávají to pravé italské srdce. Toskánské lahůdky zasíláme jen několikrát do roka a s přípravou každé rozesílky vás budeme informovat emailem.

V zimním období pořádáme v České republice přednášky o Toskánsku spojené s ochutnávkou toskánských dobrot. 

DALŠÍ INFORMACE

✔️ Poskytuji každému našemu klientovi  telefonický a emailový servis a pomoc při řešení jakékoliv situace. 

✔️ Poskytujeme poradenství a pomoc při organizaci různých významných událostí jako jsou zásnuby, obnovení manželských slibů, narozeniny, rodinné oslavy či firemní teambuilding.

✔️ Každý klient, který se rozhodne poznávat Toskánsko prostřednictvím naší agentury, obdrží po uhrazení ubytování společně s voucherem veškerý KLIENTSKÝ SERVIS - tj. tipy na výlety zohledněné dle zóny, ve které bude pobývat, informace o toskánském kulinářském umění a také několik vychytávek a tipů, které byste měli vědět před odjezdem.

✔️ Ubytování v atraktivních domech a lokalitách je obsazeno velmi rychle. Už během podzimu a zimy se prodávají týdenní pobyty na hlavní letní sezonu. Pokud máte jasno, kdy, kde a jak chcete svou dovolenou prožít, a vybrali jste si z naší nabídky, rezervujte co nejdříve, klidně už na podzim.

✔️ Každé usedlosti v naší nabídce jsme vymysleli nové jméno, takovou přezdívku. A to proto, aby její poloha zůstala alespoň na okamžik našim malým tajemstvím. Přesné údaje se naši klienti dozvědí v cestovní smlouvě před uhrazením zálohy na ubytování.  

Během dovolené toho chceme vidět a zažít co nejvíce. Ale někdy méně bývá více. Raději přijeďte víckrát, abyste poznali tento neuvěřitelně krásný kus země. Toskánsko je nevyčerpatelné. 

Stále je tu co objevovat.

Zuzana De Rosa

Agentura PRIMA TOSKÁNSKO


Sledujte náš FACEBOOK a INSTAGRAM, kde najdete velké množství aktuálních informací, tipů, novinek i fotografií.