SLUŽBY
Sem vložte podnadpis

DALŠÍ INFORMACE

  • ✔️Poskytuji každému našemu klientovi telefonický a emailový servis a pomoc při řešení jakékoliv situace. 
  • ✔️  Poskytujeme poradenství a pomoc při organizaci různých významných událostí jako jsou zásnuby, obnovení manželských slibů, narozeniny, rodinné oslavy či firemní teambuilding.
  • ✔️ Každý klient, který se rozhodne poznávat Toskánsko prostřednictvím naší agentury, obdrží po uhrazení ubytování společně s voucherem veškerý KLIENTSKÝ SERVIS - tj. tipy na výlety zohledněné dle zóny, ve které bude pobývat, informace o toskánském kulinářském umění a také několik vychytávek a tipů, které byste měli vědět před odjezdem.
  • ✔️ Každé usedlosti v naší nabídce jsme vymysleli nové jméno, takovou přezdívku. A to proto, aby její poloha zůstala alespoň na okamžik našim malým tajemstvím. Přesné údaje se naši klienti dozvědí v cestovní smlouvě před uhrazením zálohy na ubytování.  
  • ✔️ Ubytování v atraktivních domech a lokalitách je obsazeno velmi rychle. Už během podzimu a zimy se prodávají týdenní pobyty na hlavní letní sezonu. Pokud máte jasno, kdy, kde a jak chcete svou dovolenou prožít, a vybrali jste si z naší nabídky, rezervujte co nejdříve, klidně už na podzim.


Během dovolené toho chceme vidět a zažít co nejvíce. Ale někdy méně bývá více. Raději přijeďte víckrát, abyste poznali tento neuvěřitelně krásný kus země. Toskánsko je nevyčerpatelné. 

Stále je tu co objevovat.

Zuzana De Rosa

Agentura PRIMA TOSKÁNSKO


Sledujte náš FACEBOOK a INSTAGRAM, kde najdete velké množství aktuálních informací, tipů, novinek i fotografií.