O NÁS
Sem vložte podnadpis

PRIMA TOSKÁNSKO

Cestovní agentura, která Vám zajistí ubytování, nevšední zážitky, poznání i gastronomii v Toskánsku. 

TOSKÁNSKO - Země pohádek a snů - Tento malebný kousek překrásné italské holínky je  pohádkovou zemí, kterou vám rádi pomůžeme objevit. Z dovolené v Toskánsku přijedete nabití zážitky a energií, poznáte nové chutě a zvyky, uvidíte překrásné věci a odpočinete si, aniž byste se příliš vzdálili od moře.

Milí, přátelé, klienti a milovníci Toskánska, 

dovolte mi, abych se alespoň v krátkosti představila především vám, kteří se jednou stanete mými klienty a třeba i přáteli.

Jsem rodačka z Ostravy a v Toskánsku žiji již mnoho let. A byla to láska na první pohled, která stále trvá a neustále mě něčím novým překvapuje. Mé dlouholeté zkušenosti v oblasti cestování, turistiky a znalost italského jazyka mi tak umožňují věnovat se práci pro české a slovenské turisty, kterým představuji krásy Toskánska a italský způsob života, jedním slovem Dolce Vita.

✔️ Vybrala a vyzkoušela jsem pro Vás ty nejpěknější a nejzajímavější lokality a osobně se mohu zaručit za kvalitu poskytovaných služeb. Dobře znám místní prostředí, zdejší lidi i jazyk a to mi umožňuje pozvat vás do neobvyklých a málo známých míst.

✔️ Poskytuji každému našemu klientovi telefonický a emailový servis a pomoc při řešení jakékoliv situace. 

✔️ Kromě ubytování v tradičních usedlostech, kde zažijete tu pravou toskánskou atmosféru, vám nabízím zážitkové pobyty s programem, které organizujeme několikrát do roka, nebo degustace vína, olivového oleje, šafránu, lanýžů, mozzarelly a dalších pochutin toskánské kuchyně. 

✔️ Zajistím pro Vás kurzy vaření či průvodce v českém jazyce do Florencie, Sieny či dalších měst i neznámých městeček. 

✔️Poskytuji poradenství a pomoc při organizaci různých významných událostí jako jsou svatby, zásnuby, obnovení manželských slibů, narozeniny, rodinné oslavy či firemní teambuilding.

Upozorňuji, že Toskánsko je silně návykové a obvykle jedna návštěva nestačí. Během dovolené toho budete chtít vidět a zažít co nejvíce. Ale pamatujte, že někdy méně bývá více. Raději přijeďte víckrát, abyste poznali tento neuvěřitelně krásný kus země.

Toskánsko je nevyčerpatelné. Stále je tu co objevovat.


Zuzana De Rosa

majitelka agentury PRIMA TOSKÁNSKO


Sledujte náš FACEBOOK a INSTAGRAM, kde najdete velké množství aktuálních informací, tipů, novinek i fotografií.