KDO JE AGENTURA PRIMA TOSKÁNSKO?

Cestovní agentura, která vám zajistí ubytování, nevšední zážitky, poznání, gastronomii i romantickou svatbu v Toskánsku.

Dobrý den, milí přátelé, srdečně vás zdravím z Toskánska ! 

Jmenuji se Zuzana De Rosa a jsem majitelkou a jedinou provozovatelkou agentury PRIMA TOSKÁNSKO.

Miluji Itálii, a byla to velká láska na první pohled, která stále trvá a neustále mě něčím novým překvapuje. Mé dlouholeté zkušenosti v oblasti cestování, turistiky a znalost italského jazyka mi tak umožňují věnovat se práci pro české a slovenské turisty, kterým představuji krásy Toskánska a italský způsob života.

Nemám žádné zaměstnance, ale báječný tým kolegů a spolupracovníků v různých oborech, kteří mě inspirují k dalším nápadům a pomáhají mi je zrealizovat. 

Pomůžeme vám tak lépe objevit tento malebný kousek italské holínky a garantujeme vám, že z dovolené přijedete nabití zážitky a energií, poznáte nové chutě a zvyky, uvidíte překrásné věci a odpočinete si, aniž byste se příliš vzdálili od moře.
  • Vybrala a vyzkoušela jsem pro Vás ty nejpěknější a nejzajímavější lokality a osobně se mohu zaručit za kvalitu poskytovaných služeb. Dobře znám místní prostředí, zdejší lidi i jazyk a to mi umožňuje pozvat vás do neobvyklých a málo známých míst.
  • Poskytuji každému našemu klientovi telefonický a emailový servis a pomoc při řešení jakékoliv situace. 
  • Kromě ubytování v tradičních usedlostech, kde zažijete tu pravou toskánskou atmosféru, vám nabízím zážitkové pobyty s programem, které organizujeme několikrát do roka, nebo degustace vína, olivového oleje, šafránu, lanýžů, mozzarelly a dalších pochutin toskánské kuchyně. 
  • Zajistím pro Vás kurzy vaření či průvodce v českém jazyce do Florencie, Sieny či dalších měst i neznámých městeček. 
  • Poskytuji poradenství a pomoc při organizaci různých významných událostí jako jsou svatby, zásnuby, obnovení manželských slibů, narozeniny, rodinné oslavy či firemní teambuilding.

Upozorňuji, že Toskánsko je silně návykové a obvykle jedna návštěva nestačí. Během dovolené toho budete chtít vidět a zažít co nejvíce. Ale pamatujte, že někdy méně bývá více. Raději přijeďte víckrát, abyste poznali tento neuvěřitelně krásný kus země.

Toskánsko je nevyčerpatelné. Stále je tu co objevovat.

Těším se na vás.

Zuzana De Rosa

majitelka agentury PRIMA TOSKÁNSKO

Sledujte náš FACEBOOK a INSTAGRAM, kde najdete velké množství aktuálních informací, tipů, novinek i fotografií.