O NÁS
Sem vložte podnadpis

PRIMA TOSKÁNSKO

Cestovní agentura, která Vám zajistí ubytování, nevšední zážitky, poznání i gastronomii v Toskánsku. 

TOSKÁNSKO - Země pohádek a snů - Tento malebný kousek překrásné italské holínky je opravdu pohádkovou zemí, kterou Vám rádi pomůžeme objevit. Z dovolené v Toskánsku přijedete nabití zážitky a energií, poznáte nové chutě a zvyky, uvidíte překrásné věci a odpočinete si, aniž byste se příliš vzdálili od moře.

Milí, přátelé, klienti a milovníci Toskánska, 

dovolte mi, abych se alespoň v krátkosti představila především Vám, kteří se jednou stanete mými klienty a třeba i přáteli.

Jsem rodačka z Ostravy a v Toskánsku žiji již mnoho let. A byla to láska na první pohled, která stále trvá a neustále mě něčím novým překvapuje. Mé dlouholeté zkušenosti v oblasti cestování a turistiky a znalost italského jazyka mi tak umožňují věnovat se práci pro české a slovenské turisty, kterým se snažím představit krásy Toskánska a italský způsob života, jedním slovem Dolce Vita.

Vybrala a vyzkoušela jsem pro Vás ty nejpěknější a nejzajímavější lokality a osobně se mohu zaručit za kvalitu poskytovaných služeb. Dobře znám místní prostředí, zdejší lidi i jazyk a to mi umožňuje pozvat Vás do míst, kam byste se běžně ani nedostali.

Kromě ubytování v tradičních usedlostech, kde zažijete tu pravou toskánskou atmosféru, Vám nabízíme zážitkové pobyty s programem, které organizujeme několikrát do roka, nebo degustace vína, olivového oleje, šafránu, lanýžů, mozzarelly a dalších pochutin toskánské kuchyně. Zajistíme pro Vás kurzy vaření či průvodce v českém jazyce do Florencie, Sieny či dalších měst i neznámých městeček. Poskytujeme poradenství a pomoc při organizaci různých významných událostí jako jsou svatby, zásnuby, obnovení manželských slibů, narozeniny, rodinné oslavy či firemní teambuilding.

Upozorňuji, že Toskánsko je silně návykové a obvykle jedna návštěva nestačí. Během dovolené toho budete chtít vidět a zažít co nejvíce. Ale pamatujte, že někdy méně bývá více. Raději přijeďte víckrát, abyste poznali tento neuvěřitelně krásný kus země.


Už Karel Čapek psal o Toskánsku s láskou a nadšením.

"Burckhardt praví, že Toskána vytvořila ranou renesanci. Já však myslím, že raná renesance vytvořila Toskánu: vzadu modré a zlaté hory, před nimi kopce dělané jen proto, aby na každém byl hrad, zámek či tvrzička, svahy posázené cypřišemi, hájky piniové, hájky dubové, hájky akátové, girlandy révy, šťavnaté a modravé pletence z dílny Robbiů, modré a zelené říčky divé a lahodné: zrovna jak to maloval Fra Angelico, Fra Lippi, Ghirlandajo a Botticelli a Piero di Cosimo a ti všichni ostatní, a věřte mi, že oni dali té zemi tuto lahodnou plnost něžnou a malebnou a učinili z ní obrázkovou knihu, abychom v ní s potěšením, s úsměvem, s jasnýma očima listovali ... až nás zarazí něco jiného, Donatello, Masaccio, tajemná a zasmušilá, přísná a hluboká lidskost. Pak už nemluví kraj, nýbrž člověk." 

Karel Čapek, Italské listy 

Toskánsko je nevyčerpatelné. Stále je tu co objevovat.


Zuzana De Rosa

majitelka agentury PRIMA TOSKÁNSKO


www.toskansko.eu

prima@toskansko.eu

www.instagram.com/prima_toskansko/


Sledujte náš FACEBOOK a INSTAGRAM, kde najdete velké množství aktuálních informací, tipů, novinek i fotografií.