POGGIO LE GINESTRE

Oblast: BIBBONA

Vzdálenost od moře: 9 km

Služby:

  • ubytování v apartmánech pouze pro 2 osoby
  • klidné a intimní prostředí ve středomořské přírodě
  • vhodné pro romantické pobyty ve dvou

POPIS USEDLOSTI

Tato malá vilka, typicky toskánská, leží v objetí přírody na kraji lesa, kde máte pocit, že se zastavil čas. Je to přesně to správné místo, kde si užít tichou a relaxační dovolenou a nebýt ničím rušeni. Vilka se nachází jen 15 minut cesty autem od pláží v Marina di Bibbona, takže ani koupání v moři vám nebude chybět.

Navíc se můžete ochladit v malém hydromasážním bazénu, který máte hned naproti apartmánům, odpočinout si v houpacích sítích, které jsou upevněny mezi stromy, anebo si něco ugrilovat při večerním posezení u dobrého vínka.  Nezapomeňte, že se nacházíte jen 8 km od vyhlášené Viale dei Cipressi, která vede až do městečka Bolgheri a těch nejúžasnějších vinných sklepů.

APARTMÁNY

Usedlost disponuje jen 5 apartmány bilocale, které jsou určeny pouze pro 2 dospělé osoby. Toto není usedlost vhodná pro děti.

Všechny apartmány jsou velmi světlé, prostorné a zařízené v toskánsko-francouzském stylu se smyslem pro detail. Budete se tady cítit velmi příjemně. Každý apartmán má klimatizaci a wi-fi.


APARTMÁN BILOCALE V PŘÍZEMÍ 80mq

pro 2 osoby, přistýlka není možná.

Velký a prostorný apartmán, obývací pokoj s krbem, kuchyň vybavená všemi potřebnými elektrospotřebiči a nádobím, 1x ložnice s manželskou postelí, 1x koupelna, velké francouzské okno do zahrady.

Vybavení apartmánu:

lednička, myčka, trouba, mikrovlnka, kávovar, sejf, fén, TVsat, žehlící prkno, sítě proti hmyzu, klimatizace/topení, wi-fi


APARTMÁN BILOCALE VE DVOU PATRECH 60mq

pro 2 osoby, přistýlka není možná.