BORGO SETTE PINI - jednoduše superlativní :-)

27.7. 2021

Dobrý večer Zuzko,

k pobytu a dovolené v usedlosti mám jen samá superlativa.....

Prostředí naprosto úžasné a nenapodobitelné, včetně úžasného výhledu.

Skvělý a velmi přátelský pan majitel i lidé kolem něj, prostě pohodová rodinka, nic nebyl problém. Dokonalý tip pro rodinnou dovolenou, kde není hlava na hlavě.

Snídaně zde byly sice jednoduché a v skrytu duše jsme doufali v čerstvě upečené croissanty, ale vynahradili jsme si to a koupili je v pekárně v Montecatini Alto vpravo na náměstí, dodnes na ně vzpomínáme a ještě dlouho budeme. Byly lepší než v Paříži.

Co byl ale totální gastro sen, tak večerní kuchařské umění pana domácího, který vařil osobně. Absolutní gurmánská pecka za 3 michelinské hvězdičky :-)

Ubytování jako v bavlnce, velmi krásné a stylové pokoje, a i když venku bylo horko, tak i bez klimatizace se krásně spalo na velmi pohodlných matracích. A bazén? To je kapitola sama pro sebe - dokonalost a čistota.

Co se týče okolí, tak každý večer procházka po okolních vesničkách a olivových hájích byla velmi příjemná povinnost a díky té pohodě vlastně i nutnost. Určitě doporučujeme nezůstat sedět a projít si okolí.

Takže to bylo asi tak ve zkratce, no prostě pohádka v Toskánsku.

A ještě doporučení výletů kolem - Florencie, San Gimignano, Vinci, Collodi, Lucca, Viareggio, kopec nad Montecatini - tedy Montecatini Alto... Zuzko, já bych o tom povídal do nekonečna.

Všechno jedním slovem paráda a těšíme se za rok.

Moc Vám za všechno děkujeme, i za péči, starost a doporučení. Jen škoda, že jsme se tam nepotkali u lahvinky červeného .

David Kmošťák