Dovolená na jedničku v TENUTA OLEANDRO

18.7. 2018

Dobrý deň pani Zuzana,

Dovolenka bola na jednotku.

Ubytovanie:

Boli sme ubytovaní v dome Oleandro II - je to úplne nové zariadené,  bazén je už aj pri dome Oleandro II, takže sme nemuseli chodiť k domu Oleandro I. Apartmánový dom Oleandro II je síce o niečo drahší, ale určite to zariadenie a okolie zodpovedá cene. Bolo tam veľmi čisto.

Domáci a zamestnanci:

Pani domáca bola mladá holka - veľmi príjemná a mala tam dvoch zamestnancov , ktorí boli vždy usmievaví a zastavili sa pri Vás a aj keď oni nevedeli po anglicky, vždy sme sa dohovorili.

Okolie:

Pláž bola 2 km od ubytovania, ale ak ste ištli bicyklom po cyklistickej trase a veľmi pekný lesík bolo to len bonusové spríjemnenie cesty na pláž. Autom by som to ani moc neodporúčala, nakoľko tam bol problém zaparkovať a 2km na bicykli naozaj zvládne aj malé dieťa.

Potraviny boli len 1 km od ubytovania - čo bolo tiež nejakých 10 min. cesty.

Čo sa týka výletov je tu veľa možností - my sme boli len na týždeň, čo je málo odporúčam dva týždne, aby človek niečo pochodil a mal čas si aj oddýchnuť .

Odporúčam zobrať si so sebou bicykle, prípadne si ich tam požičať - je tam možnosť.

Odporúčam pozrieť mesto Bolgheri a Castagnieto Carducci .

Vo štvrtok robia domáci ochutnávku vín aj s občerstením, čo by dovolenkujúci nemali premeškať.

Takže jedným slovom sme veľmi spokojní, a nakoľko sme nestihli všetko pochodiť určite sa tam chystáme vrátiť. A ak nie tam tak do Toskánska určite.

S pozdravom

Mária Janeková