TENUTA ETRUSCA - nejhezčí dovolená v životě

Hezký večer paní Zuzanko,

dnes je to už 14 dní, co jsme se vrátily z Toskánska a já jsem stále přítomna v Itálii.

Itálie je má milovaná země několik desítek let. Byla jsem v ní několikrát,ale tato dovolená předčila vše, o čem jsem snila. Jedním slovem dechberoucí.

Ubytování bylo naprosto kouzelné a překrásné. Majitelé byli vstřícní, milí. Paní Barbara nám ve všem byla nápomocná. S ní jsme si naplánovaly celý týden v Toskánsku. Poradila nám s tankováním, nákupy. Agriturismo https://www.toskansko.eu/tenuta-etrusca/ je naprosto úžasné místo. Za šest dní jsme navštívily devět měst, sirné lázně v Saturnii a také jsme byly u moře v Albinii. V Itálií jsme projely 1500 km. Roma, Firenze, Siena, Assisi, Arezzo, San Gimignano, Castiglione del Lago, Montepulciano, Cortona - nemohu ani slovy popsat, jakou krásu jsme viděly. Všechna místa jsem silně vnímala. 

Miluji malou italskou kávu, jejich siesty, italskou kuchyni a rychlý pohyb na cestách. V Itálii jsem získala druhý řidičák . Dlouhá léta cítím, že mé srdce patří Itálii. A Toskánsko předčilo má očekávání.

Chtěla bych Vám moc poděkovat za tipy s ubytováním i za všechnu komunikaci. Také jsem se chtěla zeptat, kdy je nejlepší časově si objednat Agrofarmu na příští rok. Tentokráte někde blíže k moři s prozkoumáním jiných městeček a oblastí? Budu ráda za tipy . 

Je mi smutno. Smutno po krásné zemi, milých lidech, po italských sýrech, vínech, olivovnících, po všem .

Mockrát za vše děkuji .

Zuzana Hajduková