Krásné ubytování v PARKHOTELU MONTECATINI ALTO

19.7. 2018

Pani Zuzanka dobrý deň.

Keď sme plánovali zájazd do Toskánska ,netušil som, že po návrate budú také silné pozitívne ohlasy. Nielen na krásy miest a pláže, ale hlavne na ubytovanie. Na prvý pohľad jednoduché ,ale čisté, útulné ku spokojnosti kompletné a všetci!! boli nadšení. Aj prostredie v horách s krásnym výhľadom na Montecatini Terme i Alto - na to všetko budú moji priatelia dlho spomínať. 

Vám preto patrí veľká vďaka. Veľmi tiež všetkých potešilo osobné stretnutie s Vami . Ďakujem za milý darček ,ktorý mi včera pri rodinnom stretnutí /sestra,brat s manželkou/ odovzdali.

Ešte raz vďaka a možno niekedy na viděnou.

Raťo Mádr

Milá Zuzanka,

v mene milovníkov turistiky a Toskánska zo Slovenska sa Vám a Vašej agentúre chceme poďakovať za sprostredkovanie ubytovania v hoteli v Montecatini i za cenné rady a cestovateľské tipy.

Ubytovanie predčilo naše očakávania, personál bol milý a ústretový, výhľad z terás bol nezabudnuteľný. Ďakujeme aj za trpezlivosť, ktorú ste s nami mali, keď sme neustále potrebovali niečo zmeniť. Oceňujeme nielen Vašu profesionalitu, komunikáciu, ale aj osobný prístup, keď ste si našli čas nás osobne privítať a pozdraviť v hoteli. Aj vďaka Vám a Vašej agentúre, ako aj profesionálnemu a ľudskému prístupu bol náš pobyt v Toskánsku úžasný a nezabudnuteľný.  

Budeme šíriť dobré meno agentúry aj ďalej.

Ešte raz srdečná vďaka. Verím, že priložené fotografie najlepšie vystihujú našu spokojnosť a radosť z pobytu.

S pozdravom
PaedDr. Soňa Kačíková
Dubnica nad Váhom