Dámská jízda

Dámská jízda

nechejte všechny problémy vyšumět

Některé věci spraví kýbl zmrzliny, tabulka čokolády nebo sklenička šumivého vína. A když k tomu přidáte poctivou toskánskou kuchyni, výborné víno a třeba i masáž v termální jeskyni, tak dámská jízda bude na světě.

🗓️ Datum konání: jaro 2022

🕐 Délka trvání: 6 dní / 5 nocí

🍽️ Stravování: Polopenze

👥 Počet osob: 8 osob

Gastronomicky laděná malá škola italštiny

Přijeďte se k nám naučit základům italštiny, toho překrásného jazyka, který když mluví, tak zároveň zpívá. Budete jím nadšeni a až se vrátíte domů, zatoužíte se ho naučit dokonale.

Srdečně vás zveme do našeho překrásného toskánského kraje, kde si pod vedením milé a sympatické slovenské lektorky žijící v Toskánsku, zdokonalíte své konverzační schopnosti a dozvíte se spoustu zajímavostí nejen o Toskánsku, ale celkově o Itálii.

Naučíte se používat italštinu zábavnou formou prostřednictvím praktických situací, výletů, ochutnávek a setkání s domorodci. Budete překvapeni, kolik toho zvládnete i během pár dnů ve společnosti stejně naladěných přátel.

Vezměte s sebou dceru, maminku, či "cara amica" svou dobrou přítelkyni a vydejte se za italským dobrodružstvím. Kromě lekcí italštiny v příjemné toskánské usedlosti vás čeká několik ochutnávek, aperitivy a výlety do okolí, kde budete zkoušet mluvit, naslouchat a vychutnávat krásu italského jazyka. Vše v klidu a pomalu.

Bude to hlavně zábava ! 

TERMÍN:

30.5. - 5.6. 2021

Kde budeme bydlet ?

v malé, klidné, venkovské usedlosti, obklopeni toskánskými kopci a středověkými hrady.

Co budeme jíst ?

bohaté snídaně a večeře v malé rodinné restauraci agrofarmy a spousta dobrot a ochutnávek.

Jaké zážitky nás čekají ?

Kromě lekcí italštiny pro začátečníky v příjemném prostředí vás čekají výlety po okolí, spousta malých ochutnávek a toskánské speciality. 

Jak se k vám dostaneme ?

Dopravu do Itálie si zajistí každý účastník pobytu individuálně. 

Kolik to bude stát ?

Cena pobytu: € 740

Rozpočet nákladů na osobu ve dvoulůžkovém pokoji nebo v apartmánu na 6 nocí s polopenzí a programem.

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.