Zajímá vás některý náš e-book? Prohlédněte si ukázky a objednávku můžete udělat zde.

JÍME TOSKÁNSKY

Jednoduše a přehledně o toskánské kuchyni, abyste se lépe vyznali v italských chodech, věděli, co si v toskánské restauraci objednat, čeho se vyvarovat a hlavně co ochutnat.

Jako přidanou hodnotu tohoto E-BOOKU je malý receptář mé italské tchýně Pippy, která svou neapolskou kuchyni obohatila o toskánské recepty s lehkostí sobě vlastní. A bude vám určitě chutnat, až něco sami z jejich receptů vyzkoušíte.


E-BOOK ZDARMA pro klienty naší agentury !

Pokud si rezervujete ubytování přes naší agenturu Prima Toskánsko, obdržíte tento e-book zdarma automaticky po uhrazení celé částky za ubytování, které jste si vybrali. E-book vám zašleme společně s voucherem a tipy na výlety v oblasti, kde budete pobývat.

Pro všechny ostatní zájemce o tento e-book je cena: € 10,00 / 250,00 Kč 

SIGNORA A ITAL

Úsměvné čtení pro radost a pobavení.

Krátké fejetony o překvapeních i (ne)všedních dnech mého života v Itálii. Úsměvné a odpočinkové čtení ke kávě, pro radost i pobavení. O italském temperamentu, italských svatebních zvonech a o životě s  Italem.E-BOOK ZDARMA jako dárek pro všechny k 10 letému výročí naší agentury Prima Toskánsko

Klikněte na tlačítko Mám zájem o ebook, vyplňte jednoduchý formulář a e-book vám přijde přímo na váš email, odkud si jej budete moci stáhnout na své čtecí zařízení.

SIGNORA A TOSKÁNSKÝ ROK

Poučný, zábavný, nevšední a plný dobrot. Jediný E-BOOK tohoto druhu.

Jaký je toskánský rok? Jak plyne? Co pěkného a zajímavého přináší, co dobrého uvaří a jak se  v Toskánsku žije? To všechno se dozvíte právě v této knize, kterou pro vás připravujeme.