TENUTA OLEANDRO
Sem vložte podnadpis

TENUTA OLEANDRO

Oblast: CASTAGNETO CARDUCCI - BOLGHERI 

Vzdálenost od moře: 2 km 

Služby: ubytování ve stylových apartmánech, 2 bazény, degustace vína, v červnu a v září slunečník a lehátka zdarma na pláži Shangri-lá.

POPIS USEDLOSTI

Tato nádherná, prázdninová oáza klidu se nachází v srdci Etruského pobřeží, jen 2 km od Tyrhenského moře a přímo ve vyhledávané vinné oblasti mezi Bolgheri a Castagnetto Carducci. Vede tudy vinná stezka Strada del vino a v nedalekém okolí naleznete spoustu sklepů a sklípků, kde stáčejí ta nejlepší toskánská vína. Stačí se vydat prozkoumat okoli, pěšky či na kole, a vnímat všemi smysly to, co nabízí tato překrásná toskánská krajina.

"Tenuta Oleandro" je farma jako stvořená pro klidnou a nezapomenutelnou dovolenou. Nabízí ubytování v apartmánech situovaných ve dvou domech, které jsou od sebe vzdáleny cca 300m.

Majitelé jsou pěstitelé ovoce a zeleniny, vína a olivového olejte. Všechny tyto produkty můžete u nich ochutnat na degustacích, které pořádají pro své hosty.

Velmi příjemnou a velkorysou nabídkou, kterou poskytují majitelé agrofarmy svým hostům, je možnost ZDARMA využít 1 slunečník a 2 lehátka na placené pláži SHANGRI-LÁ v Marina di Castagnetto Carducci, a to v měsících červnu a září.

DEGUSTACE

DOMY A APARTMÁNY

Agrofarma disponuje apartmány situovanými do dvou domů, které jsou od sebe vzdáleny cca 300m. Každý dům má k dispozici vlastní bazén. Všechny apartmány jsou velmi pěkně a vkusně zařízeny v toskánském i moderním stylu. Apartmány v domě Oleandro 2 jsou téměř identické, proto přikládám jen několik základních fotografií.

Apartmány v přízemí mají k dispozici vlastní zahrádku se zahradním vybavením, včetně sušáku na prádlo. Apartmány v 1.poschodí mají venku k dispozici posezení na zahradě, kde mohou jíst či jen tak popíjet víno s přáteli.

CASA OLEANDRO 1

MIMOSA

pro 2+2 osoby apartmán zařízen v moderním stylu, velmi světlý a pohodlný, situován do přízemí s vlastní zahrádkou vybavenou zahradním nábytkem a sušákem na prádlo. Kuchyň vybavená nádobím, myčkou a všemi potřebnými elektrospotřebiči, obývací zóna s TV sat, rozkládacím gaučem pro 2 osoby. 1x ložnice s manželskou postelí, koupelna. K dispozici trezor, klimatizace.

GINESTRA

pro 2+2 osoby apartmán moderně zařízen ve stylu 60. let, velmi světlý a pohodlný, situován do přízemí s vlastní zahrádkou vybavenou zahradním nábytkem a sušákem na prádlo. Kuchyň vybavená nádobím, myčkou a všemi potřebnými elektrospotřebiči, obývací zóna s TV sat, rozkládacím gaučem pro 2 osoby. 1x ložnice s manželskou postelí, koupelna. K dispozici trezor, klimatizace.

SPIGA DI GRANO

pro 2+2 osoby apartmán zařízen v toskánském venkovském stylu, velmi pohodlný, situován do přízemí s vlastní zahrádkou vybavenou zahradním nábytkem a sušákem na prádlo. Kuchyň vybavená nádobím, myčkou a všemi potřebnými elektrospotřebiči, obývací zóna s TV sat, rozkládacím gaučem pro 2 osoby. 1x ložnice s manželskou postelí, 2x koupelna. K dispozici trezor, klimatizace. Možnost přidání skládacího lůžka do ložnice.

LAVANDA

pro 2+2 osoby apartmán zařízen v toskánském venkovském stylu, velmi pohodlný, situován do přízemí s vlastní zahrádkou vybavenou zahradním nábytkem a sušákem na prádlo. Kuchyň vybavená nádobím, myčkou a všemi potřebnými elektrospotřebiči, obývací zóna s TV sat, rozkládacím gaučem pro 2 osoby. 1x ložnice s manželskou postelí, 2x koupelna. K dispozici trezor, klimatizace. Možnost přidání skládacího lůžka do ložnice.

OLEANDRO

pro 2+2 osoby apartmán zařízen v moderním stylu, velmi pohodlný, situován do 1. poschodí. K dispozici posezení na zahradě vybavené zahradním nábytkem a sušákem na prádlo. Kuchyň vybavená nádobím, myčkou a všemi potřebnými elektrospotřebiči, obývací zóna s TV sat, rozkládacím gaučem pro 2 osoby. 1x ložnice s manželskou postelí, koupelna. K dispozici trezor, klimatizace.

GIRASOLE

pro 2+2 osoby apartmán zařízen v toskánském venkovském stylu, velmi pohodlný, situován do 1. poschodí. K dispozici posezení na zahradě vybavené zahradním nábytkem a sušákem na prádlo. Kuchyň vybavená nádobím, myčkou a všemi potřebnými elektrospotřebiči, obývací zóna s TV sat, rozkládacím gaučem pro 2 osoby. 1x ložnice s manželskou postelí, koupelna. K dispozici trezor, klimatizace.

PAPAVERO

pro 2+2 osoby apartmán zařízen v klasickém elegantním stylu, velmi pohodlný, situován do 1. poschodí. K dispozici posezení na zahradě vybavené zahradním nábytkem a sušákem na prádlo. Kuchyň vybavená nádobím, myčkou a všemi potřebnými elektrospotřebiči, obývací zóna s TV sat, rozkládacím gaučem pro 2 osoby. 1x ložnice s manželskou postelí, 2x koupelna. K dispozici trezor, klimatizace. Možnost přidání skládacího lůžka do ložnice.

NON TI SCORDARE DI ME

pro 2+2 osoby apartmán zařízen v toskánském venkovském stylu, velmi pohodlný, situován do 1. poschodí. K dispozici posezení na zahradě vybavené zahradním nábytkem a sušákem na prádlo. Kuchyň vybavená nádobím, myčkou a všemi potřebnými elektrospotřebiči, obývací zóna s TV sat, rozkládacím gaučem pro 2 osoby. 1x ložnice s manželskou postelí, 2x koupelna. K dispozici trezor, klimatizace. Možnost přidání skládacího lůžka do ložnice.

OLEANDRO 2

MARONEA, MOSAICO

pro 4-5 osob apartmán zařízen v moderním stylu, velmi světlý a pohodlný, mezonetový apartmán situovaný do přízemí a 1. poschodí Kuchyň vybavená nádobím, myčkou a všemi potřebnými elektrospotřebiči, obývací zóna, 2x ložnice s manželskou postelí, 1x jednolůžková ložnice ve vestavěném patře, 2x koupelna. Velká venkovní zahrada s krytým posezením a zahradním zařízením.

TERRE DI LAVINIA, ALLEGRA

pro 3-4 osoby apartmán zařízen v moderním stylu, velmi světlý a pohodlný, mezonetový apartmán situovaný do přízemí a 1. poschodí Kuchyň vybavená nádobím, myčkou a všemi potřebnými elektrospotřebiči, obývací zóna, 1x ložnice s manželskou postelí - zde možnost přidání rozkládacího lůžka, 1x jednolůžková ložnice ve vestavěném patře, 2x koupelna. Malá venkovní zahrádka s krytým posezením a zahradním zařízením.

MORECCIO, POGGIO QUERCIOLO

pro 3-4 osoby apartmán zařízen v moderním stylu, velmi světlý a pohodlný, mezonetový apartmán situovaný do přízemí a 1. poschodí Kuchyň vybavená nádobím, myčkou a všemi potřebnými elektrospotřebiči, obývací zóna, 1x ložnice s manželskou postelí - zde možnost přidání rozkládacího lůžka, 1x jednolůžková ložnice ve vestavěném patře, 2x koupelna. Velká venkovní zahrada s krytým posezením a zahradním zařízením.

LENAIA

pro 2 osoby apartmán zařízen v moderním stylu, velmi světlý a pohodlný, situovaný do přízemí. Kuchyň vybavená nádobím, myčkou a všemi potřebnými elektrospotřebiči, obývací zóna, 1x ložnice s manželskou postelí, koupelna. Velká venkovní zahrada s krytým posezením a zahradním zařízením.

CASA DI TERRA

pro 2-3 osoby apartmán zařízen v moderním stylu, velmi světlý a pohodlný. Kuchyň vybavená nádobím, myčkou a všemi potřebnými elektrospotřebiči, obývací zóna, 1x ložnice s manželskou postelí - zde možnost přidání rozkládacího lůžkakoupelna. Velká venkovní zahrada s krytým posezením a zahradním zařízením.

PLATBA:

 • Záloha na rezervaci 50% z ceny pronájmu
 • Doplatek: 1 měsíc před příjezdem

CENA ZAHRNUJE:

 • spotřeba el. energie, plynu a vody
 • finální úklid
 • ložní povlečení
 • ručníky, župan
 • klimatizace ve všech apartmánech
 • bazén
 • parkování
 • BBQ
 • degustace vína ve vinném sklípku v Bolgheri

DOPLATKY NA MÍSTĚ

 • vratná záloha 100 Euro
 • Turistická daň 1 Euro/os./den (neplatí pro děti do 14 let)
 • přidané skládací lůžko 15 Euro/os./den
 • postýlka a sedačka pro dítě do 3 let 40 Euro/týden - platí se pouze v případě, že dítě je 5. osobou v apartmánu, jinak je postýlka a sedačka zdarma.

OSTATNÍ:

 • zvířata nejsou povolena
 • wi-fi v zahradě a v restauraci, není dobře dosažitelná v apartmánech
 • prádelna na žetony
 • kola se dají pronajmout cca 1km od agriturisma
 • majitelé mluví italsky, anglicky

CHECK IN: 16,00 - 20,00h / CHECK OUT: 10,00h

VZDÁLENOSTI:

 • Bolgheri - 13 km
 • San Vincenzo - 13 km
 • Populonia - 25 km
 • Castiglioncello - 32 km
 • Livorno - 77 km
 • Pisa - 80 km
 • Lucca - 92 km
 • Siena - 107 km
 • Florencie - 135 km
 • Volterra - 60 km
 • San Gimignano - 85 km
 • moře - 2 km

CAVALLINO MATTO zábavní park pro děti

Nedaleko místa vašeho ubytování se nachází park Cavallino Matto, což v překladu znamená Bláznivý koníček a nabízí zábavu pro malé i velké.