RELAIS MELOGRANO

Oblast: RIPARBELLA - CECINA 

Vzdálenost od moře: 7 km 

Služby: ubytování v apartmánech standard, bazén, restaurace-snídaně/polopenze, tenisové kurty

POPIS USEDLOSTI

Agroturistická farma "Relais Melograno" leží poblíž Etruského pobřeží v blízkosti města Cecina. Farma ze 17. století byla zrekonstruována ve venkovském toskánském stylu a dnes nabízí dovolenou všem, kteří mají rádí krásné prostředí, klid a dobrou kuchyni.. Je situována v klidné a velmi pěkné zóně, obklopena cypriši, vinicemi a hlavně na dojezd k Tyrhenskému moři.

Agroturistická farma disponuje několika domy s apartmány i pokoji Bed and Breakfast. Je velmi prostorná a klidná. K dispozici recepce, kde hosté dostávají povlečení a ručníky a také veškeré potřebné informace.

Večery můžete trávit i grilováním. Společné BBQ s posezením je hostům kdykoliv k dispozici.

Relaxovat můžete ve dvou bazénech a hydromasážní vaně. K dispozici jsou dále tenisové kurty, tenisovou raketu vám zapůjčí. Nechybí restaurace s venkovní zahradou a posezením.

Nádherné místo, kde svou dovolenou strávíte v pohodlí se všemi potřebnými službami. Ideální poloha pro každodenní výlety za poznáním či koupáním v moři. Nejbližší pláže, volné i placené, jsou cca 7 km vzdálené v Marina di Cecina. Pokud by se Vám ale nelíbil tmavý písek zdejších pláží, stačí se přesunout o pár kilometrů dál směrem k městu Vada, Bibbona či San Vincenzo.

APARTMÁNY

Agroturistická farma disponuje velkým množstvím apartmánů, které se jeden druhému velmi podobají, proto zde uvádíme pouze několik ilustračních fotografií pro představu, jak to uvnitř vypadá. Apartmány jsou jednoduše zařízeny ve venkovském stylu.

Apartmány jsou označeny čísly. Pokud budete chtít znát přesnou polohu svého apartmánu, prosím rozklikněte si přiloženou mapku.

CASA CANTINA

apartmány trilocale s 2 ložnicemi pro 4-5 osob

 • v přízemí, 50m2, obývací pokoj s kuchyňským koutem, TV, lednička s mrazákem, 4 elektrické plotýnky, koupelna s sprchovým koutem, 1x ložnice s dvěma lůžky a rozkládací pohovkou, 1x ložnice se dvěma lůžky. Před apartmánem zahradní posezení - mramorový stůl a 4 kovové židle. Výhled na bazén a zahradu nebo výhled na kopce v okolí.

 • 1.poschodí, 50m2, obývací pokoj s kuchyňským koutem, TV, lednička s mrazákem, 4 elektrické plotýnky, koupelna s sprchovým koutem, 1x ložnice s dvěma lůžky a rozkládací pohovkou, 1x ložnice se dvěma lůžky. Zahradní posezení - kovový stůl a 4 kovové židle na malé společné terase se sousedním apartmánem. Výhled na bazén a zahradu nebo výhled na kopce v okolí.

CASA COLONICA

apartmány bilocale s 1 ložnicí pro 2-4 osoby

 • v přízemí, 36-45m2, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, s kuchyňským koutem, TV, lednička s mrazákem, 4 elektrické plotýnky, koupelna s sprchovým koutem, 1x ložnice s dvěma lůžky. Před apartmánem zahradní posezení - mramorový stůl a 4 kovové židle. Výhled na kopce v okolí.

mezonetové apartmány trilocale s 2 ložnicemi pro 4-6 osob

 • tyto apartmány jsou mezonetové, tzn. ve dvou patrech - 75m2. V přízemí: obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, s kuchyňským koutem, TV, lednička s mrazákem, 4 elektrické plotýnky, široké zděné schodiště. V 1. poschodí: 1x ložnice s dvěma lůžky , 1x ložnice se dvěma lůžky, 1x koupelna se sprchovým koutem. Před apartmánem zahradní posezení - mramorový stůl a 4 kovové židle. Výhled na bazén, zahradu, na kopce v okolí.

mezonetové apartmány quadrilocale s 3 ložnicemi pro 6-8 osob

 • tyto apartmány jsou mezonetové, tzn. ve dvou patrech - 80m2. V přízemí: obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, s kuchyňským koutem, TV, lednička s mrazákem, 4 elektrické plotýnky, krb, široké zděné schodiště. V 1. poschodí: 1x ložnice s dvěma lůžky a 1 rozkládacím lůžkem , 1x ložnice se dvěma lůžky, 1x ložnice s 1 lůžkem, 1x koupelna se sprchovým koutem. Zahradní posezení - kovový stůl a 4 kovové židle na malé společné terase se sousedním apartmánem. Výhled na bazén, zahradu, na kopce v okolí.

mezonetové apartmány pentalocale s 4 ložnicemi pro 8-10 osob

 • tyto apartmány jsou mezonetové, tzn. ve dvou patrech - 115m2. V přízemí: velký obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, s kuchyňským koutem, TV, lednička s mrazákem, 4 elektrické plotýnky, krb, široké zděné schodiště, 2x ložnice se dvěma lůžky, koupelna. Z jedné ložnice vchod na terasu se zahradním nábytkem. V 1. poschodí: 2x ložnice s dvěma lůžky, 1x koupelna se sprchovým koutem. Zahradní posezení - kovový stůl a 4 kovové židle na malé společné terase se sousedním apartmánem v 1.sposch.. Výhled na bazén, zahradu, na kopce v okolí.

CASA CORBEZZOLO

apartmány bilocale s 1 ložnicí pro 2-4 osoby

 • v přízemí, 36m2, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, s kuchyňským koutem, TV, lednička s mrazákem, 4 elektrické plotýnky, koupelna s sprchovým koutem, 1x ložnice s dvěma lůžky. Před apartmánem zahradní posezení - mramorový stůl a 4 kovové židle. Výhled na bazén, zahradu, na kopce v okolí.

 • v 1. poschodí, 36m2, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, s kuchyňským koutem, TV, lednička s mrazákem, 4 elektrické plotýnky, koupelna s sprchovým koutem, 1x ložnice s dvěma lůžky. Terasa se zahradním posezením - mramorový stůl a 4 kovové židle. Výhled na bazén, zahradu, na kopce v okolí.

apartmány triocale s 2 ložnicemi pro 4-5 osob

 • v přízemí, 60m2, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, s kuchyňským koutem, TV, lednička s mrazákem, 4 elektrické plotýnky. 2x ložnice s 2 lůžky, každá ložnice má svou vlastní koupelnu se sprchovým koutem. Před apartmánem zahradní posezení - mramorový stůl a 4 kovové židle. Výhled na bazén, vinici, zahradu.

mezonetové apartmány trilocale s 2 ložnicemi pro 4-5 osob

 • tyto apartmány jsou mezonetové, tzn. ve dvou patrech - 50m2. V přízemí: obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, s kuchyňským koutem, TV, lednička s mrazákem, 4 elektrické plotýnky, široké zděné schodiště. V 1. poschodí: 1x ložnice s dvěma lůžky , 1x ložnice se dvěma lůžky, 1x koupelna se sprchovým koutem. Před apartmánem zahradní posezení - mramorový stůl a 4 kovové židle. Výhled na bazén, zahradu.

CASA GINEPRO

apartmány bilocale s 1 ložnicí pro 2-4 osoby

 • v přízemí, 36m2, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, s kuchyňským koutem, TV, lednička s mrazákem, 4 elektrické plotýnky, koupelna s sprchovým koutem, 1x ložnice s dvěma lůžky. Před apartmánem zahradní posezení - mramorový stůl a 4 kovové židle. Výhled na bazén, zahradu, na kopce v okolí.

 • v 1. poschodí, 36m2, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, s kuchyňským koutem, TV, lednička s mrazákem, 4 elektrické plotýnky, koupelna s sprchovým koutem, 1x ložnice s dvěma lůžky. Terasa se zahradním posezením - mramorový stůl a 4 kovové židle na malé společné terase se sousedním apartmánem. Výhled na bazén, zahradu.

CASA LECCIO - CASA OLIVO

apartmány bilocale superior s 1 ložnicí pro 4 osoby

 • v přízemí, 45m2, obývací pokoj s dvěma samostatnými lůžky, s kuchyňským koutem, TV, lednička s mrazákem, elektrická varná deska, myčka na nádobí, klimatizace, 1x koupelna s sprchovým koutem, 1x koupelna s wc, 1x ložnice s dvěma lůžky. Před apartmánem velká krytá terasa vybavená zahradním posezením. Výhled na kopce v okolí.

apartmány bilocale superior s 2 ložnicemi pro 6 osob

 • v 1. poschodí, 55m2, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, s kuchyňským koutem, TV, lednička s mrazákem, elektrická varná deska, myčka na nádobí, klimatizace, 1x ložnice s dvěma lůžky, 1x ložnice ve zvýšené mansardě s dvěma lůžky, 2x koupelna. Před apartmánem krytá terasa vybavená zahradním posezením. Výhled na kopce v okolí.

VILLETTA ZIZZOLO 

Samostatná vilka s 2 ložnicemi pro 4-6 osob a soukromým bazénem

 • přízemí, 70m2, obývací pokoj s kuchyňským koutem, s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyň vybavená nádobím a všemi potřebnými elektrospotřebičemi, 2x ložnice s oddělenými lůžky, které mohou být spojeny 1x koupelna, velká terasa se zahraním posezením, barbeque, bazén.

VILLA LIGUSTRO 

apartmán Ligustro s 2 ložnicemi pro 4-6 osob

 • přízemí, 90m2, samostatný vchod, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyň vybavená nádobím a všemi potřebnými elektrospotřebičemi, 1x manželská ložnice s velkým lůžkem 2x2 metry, 1x ložnice s oddělenými lůžky, které mohou být spojeny, 2x koupelna. Před apartmánem krytá terasa vybavená zahradním posezením.

apartmán Nespolo se 4 ložnicemi pro 8-10 osob

 • přízemí+1.poschodí, 170m2, samostatný vchod, 
 • přízemí: samostatný vchod, obývací pokoj s krbem, s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyň vybavená nádobím a všemi potřebnými elektrospotřebičemi, 1x koupelna, zděné schodiště do 1. patra.
 • 1. poschodi: všude parkety, čtecí koutek, 4x ložnice s oddělenými lůžky, které mohou být spojeny, jedna z ložnic má malý balkon, 2x koupelna. Před apartmánem krytá terasa vybavená zahradním posezením.

POKOJE 

Salvia, Rosmarino, Mirto, Lavanda - 2 lůžkové pokoje v 1.poschodí nad restaurací

Standardní dvoulůžkové pokoje s oddělenými lůžky nebo manželskou postelí, koupelna se sprchovým koutem, TV, bar, klimatizace. Do pokoje nelze přidat další lůžko ani dětskou postýlku. V ceně pokoje snídaně.

CENY:

 • Vyžádejte si přesnou cenu v agentuře dle termínu vašeho pobytu
 • Minimální pobyt v hlavní sezóně 1 týden od soboty do soboty, mimo hlavní sezonu 3 noci


PLATBA:

 • Záloha na rezervaci 50% z ceny pronájmu
 • Doplatek: 1 měsíc před příjezdem

CENA OBSAHUJE:

 • elektrická energie, voda, plyn
 • finální úklid
 • společné BBQ
 • bazén, vířivka
 • ložní prádlo, ručníky
 • tenisové kurty, zapůjčení raket
 • Wi-fi ve společných prostorech

DOPLATKY NA MÍSTĚ:

 • vratná kauce - 250 Euro v hotovosti

OSTATNÍ:

 • zvířata nejsou povolena
 • majitelé mluví italsky, anglicky
 • k dispozici prádelna na žetony
 • klimatizace jen v některých apartmánech 
 • minimální pobyt 1 týden, mimo sezonu 3 dny
 • ručníky k bazénu - 5 Euro/os./týden
 • snídaně 7 Euro, děti do 12 let 4 Euro
 • polopenze 32 Euro, děti do 12 let 16 Euro

CHECK IN: 15,30 - 19,00h / CHECK OUT: 9,30h

VZDÁLENOSTI:

 • Cecina (6Km)
 • Vada (15Km)
 • Bibbona (20Km)
 • Castiglioncello (23Km)
 • Volterra (32Km)
 • Firenze (130Km)
 • Castagneto Carducci (35Km)
 • San Vincenzo (36Km)
 • San Gimignano (62Km)
 • Piombino (62Km)
 • Pisa (60Km)
 • Siena (150Km)
 • Lucca (80Km)