UBYTOVÁNÍ

Budete ubytovaní v tomto elegantním 4* hotelu , který se nachází v centru lázeňského města Montecatini Terme. 

Tentokrát jsme pro vás vybrali pohodlný hotel, a ne venkovskou usedlost, vzhledem k pokročilejšímu podzimnímu období, kdy už může být venku chladno. V hotelu vám ale bude teplo, pohodlně a příjemně.

Hotel má k dispozici bazén, wellness centrum, fit centrum, solnou jeskyni, restauraci a salonky a sály pro tembuilding i kongresy. Hostům je k dispozici bezplatné parkoviště a wi-fi ve všech prostorách hotelu.

Pokoje hotelu jsou vkusně zařízeny, s vlastní koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou. Téměř všechny s balkonem. V pokojích je klimatizace a wifi.

Montecatini Terme je turistické a lázeňské centrum, které najdete v toskánské provincii Pistoia, na úpatí Apeninského pohoří v pohádkovém údolí Valdinievole.  V okolí lázní se rozprostírá nádherná příroda, která láká k procházkám, sportu i pěší turistice.  

Zdejší minerální voda prospívá játrům, ledvinám a má léčivé účinky na žaludek a tlusté střevo. Všechny prameny v lázních Montecatini Terme jsou na přírodní bázi a obsahují různé koncentrace látek přítomných v našem organismu, tj. sodík, vápník, chlór, jod a fosfáty.  

Součástí Montecatini Terme je neobvyklý dopravní prostředek a tou je kabinová lanovka, která vás dopraví do historické části města zvané Montecatini Alto, které existovalo již před rokem 1000 n.l.. Montecatini Alto je situováno na vyvýšenině nad městem, odkud je nádherný výhled nejen na lázně i na široké okolí Toskánska. Lanovka je v provozu od dubna do konce října, niméně nahoru se dá lehce dostat i autem.